Filtruj

Praca Sprzatanie Budynku - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik serwisu sprzątającego - ul. Dworcowa

USŁUGI WIELOBRANŻOWE AGAT GROUPUSŁUGI WIELOBRANŻOWE AGAT GROUP
Bydgoszcz

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku pracownika serwisu sprzątającego!! obsługa budynku przy ul. Dworcowej serwis sprzątający praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, 1/2 weekendy pracujące w miesiącu, wymagania: komunikatywność, wysoka kultura osobista, punktualność, sa...

13.05.202413.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZĄTACZKA(NR 1227)

BYDGOSKIE CENTRUM DIABETOLOGII I ENDOKRYNOLOGII W BYDGOSZCZY SP. Z O.O.BYDGOSKIE CENTRUM DIABETOLOGII I ENDOKRYNOLOGII W BYDGOSZCZY SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Prace związane ze sprzątaniem budynku przychodni BCDE Sp. z o.o. 6 h dziennie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

06.05.202406.05.2024

pracownik sprzątający Cukiernia Sowa Błonie II-zmiany

CUKIERNIA SOWA SP. Z O.O.CUKIERNIA SOWA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Lubicie nasze ciasta? My też ;) Ale jeszcze bardziej lubimy i szanujemy naszych pracowników, którzy przyczyniają się do ich powstawania. Dlatego jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, lubisz prace porządkowe, a do tego Twoją zaletą jest dokładność, dołącz do naszego zespołu jako: Pracownik sprzątaj...

29.04.202429.04.2024