Filtruj

Praca Sprzatanie Klatek Schodowych - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI BŁYSK RAFAŁ OKAPIECTECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI BŁYSK RAFAŁ OKAPIEC
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych. Praca na terenie Kołobrzegu, w godz. 8-12, również możliwa praca w weekendy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Osoba Sprzątająca

TECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI “BŁYSK” RAFAŁ OKAPIECTECHNICZNA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI “BŁYSK” RAFAŁ OKAPIEC
Kołobrzeg

Sprzątanie klatek schodowych. Praca na terenie Kołobrzegu, w godz. 8-12, również możliwa praca w weekendy....

Praca Sprzątanie Прибирання. працювати

AGAAGA
Kołobrzeg

Praca polegająca na sprzątaniu, klatek schodowych na terenie osiedla mieszkalnego w Kołobrzegu / Grzybowie. Dobre warunki pracy i płacy ( 2 500 zł/mc ) . W budynkach są windy , wózki do sprzątania, toaleta i pomieszczenie socjalne . Praca odbywa się 2 razy w tygodniu.Zainteresowane osoby proszę o ko...

08.04.202408.04.2024