Filtruj

Praca Sprzatanie Klatek Schodowych - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię Panie do sprzątania oraz Pracownika Gospodarczego

JPB SERWISJPB SERWIS
Toruń

Firma JPB Serwis Sp. z o.o. ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje Panie do sprzątania oraz Pracownika Gospodarczego. Miejsce pracy: Toruń Etat: Pełen Zakres obowiązków: · Sprzątanie klatek schodowych oraz pomieszczeń użytku wspólnego · Sprzątanie biur · Utrzymanie porządku na terenach ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK USŁUG PORZĄDKOWYCH

CLEAN SOLUTIONS SP. Z O.O.CLEAN SOLUTIONS SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: Praca dla 2 osób przy wykonywaniu czynności porządkowych na terenie zewnętrznym oraz pielęgnacji zieleni oraz dla 2 osób przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca na terenie wspólnot mieszkaniowych w Toruniu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe w przypadku osó...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0257 s