Filtruj

Praca Sprzatanie Klatek - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA W BIUROWCU

ZMM MAXPOL SP. Z O.O.ZMM MAXPOL SP. Z O.O.
Rzeszów

Zakres obowiązków: - Codzienne lub okresowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarno-higienicznych, kuchni, jadalni, klatek schodowych, podłóg pomieszczeń użytkowych i ciągów komunikacyjnych - Obsługa maszyny myjącej - Uzupełnianie środków higienicznych w pomieszczeniach sanitarno-higienicznych o...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę do pracy

DAGMARADAGMARA
Rzeszów

Zatrudnię do pracy w firmie sprzątającej. Praca polega na sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych, biur oraz klatek . Wymagania: doświadczenie w sprzątaniu, sumienność dokładność prawo jazdy kat b chęci do pracy Zainteresowane osoby proszę o kontakt: 79*****06...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnie osobe do firmy sprzątającej w Niemczech

EDYTA THEISEDYTA THEIS
Rzeszów

Od Maja 2024 zatrudnię osobe z doświadczeniem w sprzątaniu do firmy sprzątającej w miejscowości Perl ( Saarland ). Główne obiekty to domy prywatne, hotel i klatki schodowe. Praca na warunkach niemieckich nie przez agencje pracy. Oferujemy mieszkanie personalne do dyspozycji pracownika, auto służbowe...

17.04.202417.04.2024