Filtruj

Praca Sprzatanie Klatek - Ustka

1-3 z 3 ofert pracy

praca pokojowa od czerwca

WILLA WENAWILLA WENA
Ustka

Poszukuje od 1 czerwca 2024 osoby do sprzątania pokoi w pensjonacie w Ustce . .Praca dorywcza 4-7 dni w tygodniu od 2 do 5 h. Sprzątanie kompleksowe pokoi po gościach. Dbanie o prządek części wspólnych (holi, klatek schodowych obejścia).Mile widziane osoby z doświadczeniem, pełnoletnie najchętniej z...

07.05.202407.05.2024

Sprzątaczka z orzeczeniem - sprzątanie klatek Ustka Słupsk

DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA SP. Z O.O.DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA SP. Z O.O.
Ustka

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania klatek schodowych w budynkach w Ustce ul. Narutowicza na cały etat. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie 4242 zł brutto na miesiąc. Zai...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca domowa, sprzatanie,

MIRIAMMIRIAM
Jarosławiec

Obowiązki: Utrzymanie czystości na terenie obiektu/obiektów (biurowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, itp.). Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, hotelowych, łazienek, korytarzy, itp.). Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej). Mycie okien i inne prace porządk...

06.05.202406.05.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0251 s