Filtruj

Praca Sprzatanie Mycie Okien - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

sprzątanie różne rodzaje

nowa oferta
PERFECT HOUSEPERFECT HOUSE
Lublin

Poszukujemy osób na następujące stanowiska: utrzymanie czystości terenów zewnętrznych wspólnot mieszkaniowych WYMAGANE DOŚWIADCZENIE I PRAWO JAZDY KAT B OBSŁUGA KOSIARKI praca na etat miesięcznie utrzymanie czystości wewnątrz obiektów handlowych WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT B I DOSWIADCZENIE praca dla...

07.05.202407.05.2024
od 4700 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik sprzątający

FUNDACJA FUGA MUNDIFUNDACJA FUGA MUNDI
Lublin

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności Podstawowe obowiązki: sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, zgodnie z wyznaczonym rejonem (m.in. mycie podłóg, ścieranie kurzu z mebli, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych), utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych or...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik sprzątający-praca dla osób z orzeczeniem

Lublin

Podstawowe obowiązki: Utrzymanie czystości na wyznaczonym obiekcie w pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych, biurowych, halach magazynowych oraz pasażach handlowych Mycie okien ( w wyznaczonym terminie) Dezynfekcja wyznaczonych pomieszczeń i sprzętów Odkurzanie, zmywanie podłogi , schodów itp....

22.04.202422.04.2024