Filtruj

Praca Sprzatanie Pokoi Hotelowych - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

POKOJOWY/POKOJOWA

Rzeszów

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998 Aktualnie dla naszych klientów – HOTELI położonych w atrakcyjnych turystycznie destynacjach we FRANCJI poszukujemy osób z doświadczeniem na sezon letni 2024 na stanowisko: POKOJOWY/POKOJOWA od kwietnia do końca września/października Co mamy do...

26.04.202426.04.2024

Pokojowa

HOTEL FALCONHOTEL FALCON
Rzeszów

Poszukuję Pani do sprzątania pokoje hotelowe i części wspólnych poszukujemy osobę despozycyjna ,odpowiedzialna ,rzetelną ,chęci do pracy...

02.04.202402.04.2024

Praca dla Pokojowego / Pokojówki w Szwecji

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzątanie pokoi hotelowych Wymiana pościeli Współpraca z innymi pracownikami hotelowymi Dbanie o detale i estetykę WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata Komunikatywna znajomość j. angielskiego OFERUJEMY: Atrakcyjna stawka 9-11€/h na rękę Możliwość zakwaterow...

11.05.202411.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0314 s