Filtruj

Praca Sprzatanie Pomieszczen - Kołobrzeg

1-2 z 2 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH IM. EMILII GIERCZAK W KOŁOBRZEGUZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH IM. EMILII GIERCZAK W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy, toalet, pomieszczeń wspólnych. dźwiganie do 10 kg. Praca w godz. 7-15. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC KUCHENNA

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KOŁOBRZEGUSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KOŁOBRZEGU
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowaniu posiłków; wstępna obróbka warzyw i owoców; dbanie o racjonalne wykorzystanie produktów żywnościowych w czasie obróbki wstępnej; obsługa urządzeń i sprzętu gastronomicznego; bieżące zmywanie naczyń kuchennych i stołowych; sprzątanie wszystkich pomieszczeń k...