Filtruj

Praca Sprzatanie Pranie - Frombork

1-3 z 3 ofert pracy

POKOJOWA

Frombork

Zakres obowiązków: Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązków Zapoznanie sie z regulaminem obiektu i jego infrastrukturą Zapoznanie się z procesami i procedurami panującymi w obiekcie, szczególnie dotyczących działu porządkowego Szczegółowe zapoznanie się z wyposażeniem apartamen...

15.04.202415.04.2024

Pokojowa

POWIATOWY URZĄD PRACY W BRANIEWIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W BRANIEWIE
Frombork

Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz zakresem obowiązków Zapoznanie sie z regulaminem obiektu i jego infrastrukturą Zapoznanie się z procesami i procedurami panującymi w obiekcie, szczególnie dotyczących działu porządkowego Szczegółowe zapoznanie się z wyposażeniem apartamentów/domków i ich bi...

19.03.202419.03.2024

Pani do sprzątania w pensjonacie na Mierzei Wiślanej Kąty Rybackek

MARCINMARCIN
Kąty Rybackie

Dzień dobry, poszukuje Pani do sprzątania pensjonatu i części wspólnych (9 pokojów) oraz prostych prac ogrodniczych typu pielenie. Praca od połowy czerwca do końca sierpnia. Zapewniamy zakwaterowanie. Mile widziana osoba z doświadczeniem. Pani z Ukrainy mile widziane z komunikatywnym językiem polsk...

10.05.202410.05.2024