Filtruj

Praca Sprzatanie Restauracji - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER/KELNERKA

CANADIAN EAGLE TOMMY ŻELAZNYCANADIAN EAGLE TOMMY ŻELAZNY
Kielce

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska gości, podawanie posiłków i sprzątanie stołów oraz restauracji. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe umiejętność - mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umiejętność - obsług...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0799Obowiązki:Obsługa kelnerska gości, podawanie posiłków i sprzątanie stołów oraz restauracji.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: minimalne doświadczenie w obsłudze klienta w gastronomii obsługa kasy fiskalnej Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, gastronomi...

Umowa o pracęumowa o pracę

Hotel Aviator w Kielcach zatrudni kelnera/kelnerkę

HOTEL AVIATORHOTEL AVIATOR
Kielce

Do Twoich obowiązków będzie należało;•Przyjmowanie zamówień od gości i zapewnienie im odpowiedniej obsługi.•Serwowanie potraw i napojów zgodnie z ustalonymi standardami.•Sprzątanie i nakrywanie stołów przed przybyciem gości oraz po ich opuszczeniu.•Obsługa kasy oraz przeliczanie rachunków dla klient...

21.05.202421.05.2024