Filtruj

Praca Sprzatanie Wspolnot - Bytom

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

FIRMAFIRMA
Bytom

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych na terenie Bytomia. Dzielnica Miechowice i centrum. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych od 6-30 do 11. Tereny wewnętrzne i zewnętrzne. Mycie klatek schodowych raz w tygodniu. Mile widziane doświadczenie. Terminowe wynagrodzenie adekwatne do ilości...

27.05.202427.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ADMINISTRATOR WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI URSZULA KNAPIKZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI URSZULA KNAPIK
Katowice

Zakres obowiązków: - Prowadzenie biura, odbieranie telefonów, obsługa komputera, pisanie pism, sporządzanie dokumentów na potrzeby wspólnot mieszkaniowych. Wystawianie rachunków. Rejestrowanie korespondencji. Udzielanie odpowiedzi na pisma. Obsługa poczty również elektronicznej. Kontrola firm sprząt...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik fizyczny

USŁUGI PORZĄDKOWE KARWIKOLUSŁUGI PORZĄDKOWE KARWIKOL
Gliwice

OPIS Firma usługowa przyjmie do pracy pracownika fizycznego, praca na terenie Gliwic Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami sprzątającymi ( sprzątanie, odśnieżanie, koszenie terenów zielonych, przycinka krzewów, obsługa wspólnot mieszkaniowych, opieka nad grobami, opróżnianie koszy ulicznych i wi...

22.05.202422.05.2024
od 4500 zł