Filtruj

Praca Sprzatanie Wspolnot - Sosnowiec

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

ŻANOWSKI JANUSZ ZAKŁAD USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH I KOMUNALNYCHŻANOWSKI JANUSZ ZAKŁAD USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH I KOMUNALNYCH
Sosnowiec

Zakres obowiązków: Sprzatanie budynków i wspólnot mieszkaniowych, konserwacja zieleni - utrzymanie czystości w blokach oraz na zewnątrz. Praca od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do 14:00 (praca w systemie zadaniowym, istnieje mozliwość skrócenia czasu pracy, jeśli wszystkie przewidziane na da...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH

EKO PERFEKT SERWIS SP. Z O.O.EKO PERFEKT SERWIS SP. Z O.O.
Zabrze

Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych (zimą odśnieżanie). Praca w budynkach i na terenach przyległych do Wspólnot Mieszkaniowych. Praca od poniedziałku do piątku od 6.30 do 14.30. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie bez znaczenia...

08.05.202408.05.2024