Filtruj

Praca Sprzatanie - Bielsk Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany pracownik sprzątający/ Koszki

A.HORODEK-SAMSONA.HORODEK-SAMSON
Koszki

AKTYWIZACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH HR for Business Sp. zo.ojedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydatkę do pracy na stanowisko: Pracownik sprzątający Miejsce pracy : Zakład produkcyjny-Koszki 90 Praca od Pon-Pt w godzinach 6:00-14:00 Zadania/Czynności : sprzątanie biur, korytarzy i toale...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna

nowa oferta
ZAJAZD WROTA LASUZAJAZD WROTA LASU
Hajnówka

Zatrudnię pomoc kuchenną do restauracji Poszukujemy osobyz minimum rocznym doświadczeniem na kuchni.Ponadto zatrudnimy osobę do sprzątania pokoi i utrzymania czystości w hotelu....

25.04.202425.04.2024

PUK Hajnówka Zatrudni Kierowcę/Ładowacza

KAROLINA GÓRNAKAROLINA GÓRNA
Hajnówka

Twój zakres obowiązków: Dbałość o sprzęt i stanowisko pracy, m.in.: mycie pojazdu, sprzątanie po wykonywaniu czynności, czyszczenie w kabinie Zdawanie relacji o niedokładności związanej z wykonywaniem czynności typu zniszczone pojemniki na rejonach, trudności z dojazdami do posesji Zdawanie należ...

28.03.202428.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0283 s