Filtruj

Praca Sprzatanie - Buków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik sprzątający obiekt produkcyjny

ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O.ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O.
Buk

People make places Pracownik sprzątający obiekt produkcyjny Miejsce pracy: Buk, ul. Dobieżyńska ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudni...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pracownik sprzątający Piotrków Trybunalski - popołudniówki

PAKAR SERVICEPAKAR SERVICE
Piotrków Trybunalski

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK SERWISU SPRZ...

07.06.202407.06.2024

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SP. J.

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0324 s