Filtruj

Praca Sprzatanie - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

POKOJOWA

nowa oferta
MARIA ZARCZUK USŁUGI HOTELARSKIE  MARIAMARIA ZARCZUK USŁUGI HOTELARSKIE MARIA
Chełm

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych i holi. Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie zawód - Poko...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy gospodarza

MIREKMIREK
Chełm

Poszukujemy pracownika na stanowisko GOSPODARZ NIERUCHOMOŚCI Zakres obowiązków: dbanie o porządek na powierzonym terenie - magazyn, parking, tereny zielone; drobne naprawy; zakup materiałów eksploatacyjnych; sprzątanie wiat śmietnikowych; pielęgnacja zieleni; koszenie; odśnieżanie, inne. Wy...

20.04.202420.04.2024

Brygadzistka/Brygadzista

HS MULTISERVICES SP. Z O.O.HS MULTISERVICES SP. Z O.O.
Krasnystaw

Miejsce pracy: Siennica NadolnaFirma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko Brygadzistka/Brygadzista.Mile widziane Panie oraz osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:zarządzanie serwisem sprzątającym,wykonywan...

19.04.202419.04.2024