Filtruj

Praca Sprzatanie - Lubuskie

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc Kuchenna Wschowa

nowa oferta
603 559 164603 559 164
Wschowa

Witam Poszukujemy pracowników z doświadczeniem ogólnym w kuchni ( głównie obróbka warzyw, sprzątanie ) Szukamy chętnych pasjonatów gotowania Zapewniamy elastyczny czas pracy i dobre warunki Wymagana ważna książeczka sanepidowska Zapraszam do kontaktu Tel 60*******64...

04.05.202404.05.2024
od 1 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pani do prowadzenia domu.

RENATARENATA
Kłodawa

Gotowanie- przede wszystkim- i sprzątanie domu, 3 dni w tygodniu -poniedziałek, środa, piątek na Os. Marzeń w Kłodawie....

03.05.202403.05.2024
od 1200 zł

Sprzątanie w żłobku

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Gorzów Wielkopolski

Podstawowe obowiązki: · Utrzymywanie czystości w salach i innych pomieszczeniach żłobka · Codzienne odkurzanie i zmywanie podłóg wyrzucanie śmieci · Pomoc przy czynnościach opiekuńczych i higienicznych · Wspieranie opiekunów żłobka Wymagania · Praca w godzinach 9.30- 17.30 · Średnie wykształc...

od 4300 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0246 s