Filtruj

Praca Sprzatanie - Pułtusk

1-3 z 3 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJACA

nowa oferta
TCS SP. Z O.O.TCS SP. Z O.O.
Pułtusk

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, dbanie o czystość i porządek Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwana nianio - gosposia

nowa oferta
MONIKA JAKUBIAK MJ GOVERNESSMONIKA JAKUBIAK MJ GOVERNESS
Maków Mazowiecki

MJ Governess (numer certyfikatu 6860) właściciel serwisu gospodynirezydencji.pl poszukuje nianio - gosposi. Miejsce pracy - Ciechanów. Poszukiwana nianio - gosposia Obowiązki - sprzątanie (140m2) - prasowanie - gotowanie dla rodziny - opieka nad dziećmi (aktywne spędzanie z nimi czasu, ew. pomoc prz...

Sprzatanie nocne pomieszczen kina Warszawa Grochow

nowa oferta
EDYTAEDYTA
Skubianka

Zatrudnię Panią do sprzątania łazienek w kinie w Galerii Promenada ul Ostrobramska 75C, Praca od godziny 23. (Ok.3-4h)....

od 3000 zł