Filtruj

Praca Sprzatanie - Ustrzyki Dolne

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy sprzątaniu domków letniskowych, sprzątanie

STANISŁAWSTANISŁAW
Ustrzyki Dolne

Przyjmę do pracy na telefon osoby, przy sprzątaniu domków drewnianych. Zapłata za każdy domek oddzielnie lub stawka godzinowa. Dojazd we własnym zakresie do Ropienka Dolna. Wymagana dokładność przy pracy.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Preferowany kontakt telefoniczny.Tel: 5 0 1 2 0 9 0 3 6...

23.04.202423.04.2024

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE AMER-POL HENRYK KOSZAŁKANIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE AMER-POL HENRYK KOSZAŁKA
Polańczyk

Zakres obowiązków: Pokojowa zajmować się będzie utrzymaniem czystości w pokojach, sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER

nowa oferta
Polańczyk