Filtruj

Praca Sprzedawca Anna - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA-FLORYSTA

 NIEZAPOMINAJKA  ANNA WRONKOWSKA NIEZAPOMINAJKA ANNA WRONKOWSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Tworzenie dekoracji roślinnych, obsługa klienta. Praca w kwiaciarni przy Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Praca w co drugi dzień, w sezonie jesienno-zimowym w godzinach 7-16, a w wiosenno-letnim 7-18. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widziane doświadczeni...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w sklepie Science Store Gdynia (Centrum Nauki Experyment)

ANNAANNA
Gdynia

Sklep w Centrum Nauki Experyment poszukuje sprzedawców: lubiących kontakt z klientem, zwłaszcza dziecięcym :) uśmiechniętych i cierpliwych uczciwych i pracowitych kulturalnych, z pozytywnym nastawieniem do ludzi dostępnych od wtorku do niedzieli (część etatu) oraz dyspozycją w dniu 18.05 Mile ...

11.05.202411.05.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM

IVISION ANNA BARANOWSKAIVISION ANNA BARANOWSKA
Sopot

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko: SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM Zakres obowiązków: wymagane doświadczenie na danym stanowisku znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych p...

09.05.202409.05.2024