Filtruj

Praca Sprzedawca B - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

Konsultantka/ doradczyni klienta w sklepie z kosmetykami

MYDLARNIA U FRANCISZKAMYDLARNIA U FRANCISZKA
Bytom

Mydlarnia u Franciszka zatrudni konsultantki do punktu w CH Agora w Bytomiu w wymiarze około 80 godzin miesięcznie.Na czym polega praca w mydlarni u Franciszka?Najpierw podpiszemy umowę i przystąpimy do szkolenia: przekażemy Ci wiedzę na temat kosmetyków naturalnych, pielęgnacji skóry, ciała i włosó...

04.06.202404.06.2024

FLORYSTA - SPRZEDAWCA

SALON POGRZEBOWY MORFEUSZ KRZYSZTOF SKAZASALON POGRZEBOWY MORFEUSZ KRZYSZTOF SKAZA
Gołczewo

Zakres obowiązków: Układanie wiązanek, bukietów obsługa klientów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umowa na czas określony z możliwością przedłużenia, rodzaj umowy do uzgodnienia, system wynagrodzenia do uzgodnienia, wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia, praca na pół etatu w...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gołczewo

Numer oferty: StPr/24/0359Obowiązki:Układanie wiązanek, bukietów obsługa klientówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:umowa na czas określony z możliwością przedłużenia, rodzaj umowy do uzgodnienia, system wynagrodzenia do uzgodnienia, wysokość ...