Filtruj

Praca Sprzedawca Cukierni - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca - Piekarnia-Cukiernia Pati w Iławie

CUKIERNIA - PIEKARNIA PATICUKIERNIA - PIEKARNIA PATI
Iława

Piekarnia Cukiernia PATI jest szybko rozwijającą się firmą w branży spożywczej. Działamy na terenie 3 województw i zatrudniamy ponad 100 osób. Jeżeli lubisz nowe wyzwania dołącz do zespołu SPRZEDAWCÓW naszej firmy !! Kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 14:00 Poszukujemy osób do sklepu przy u...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA - CUKIERNIA PATI ( LUBAWA )

nowa oferta
PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.
Lubawa

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Praca w Lubawie. Poszukujemy osób: łatwo nawiązujących kontakt z klientem, potrafiących pracować w zespole,znających zasady obsługi klienta, sumiennych i zaangażowanych w wykonywanie powierzon...

03.06.202403.06.2024

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubawa

Numer oferty: StPr/24/1339Obowiązki:Sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Praca w Lubawie. Poszukujemy osób: łatwo nawiązujących kontakt z klientem, potrafiących pracować w zespole,znających zasady obsługi klienta, s...