Filtruj

Praca Sprzedawca Czesci Samochodowych - Kępy

1-3 z 3 ofert pracy

Auto Części - Sprzedawca Części Samochodowych - Szamotuły

PAWEŁ WAWRZYNIAKPAWEŁ WAWRZYNIAK
Kępa

Wapex Auto Części, Kępa 7A, Szamotuły. Do naszego sklepu / hurtowni poszukujemy kandydata na stanowisko: Sprzedawca części samochodowych Obowiązki osoby zatrudnionej na w/w stanowisku: obsługa obecnych i przyszłych Klientów hurtowych i warsztatów samochodowych dbanie o pozytywne relacje z Klien...

25.01.202425.01.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca - Legnica INTER-TEAM

INTER-TEAM SP. Z O.O.INTER-TEAM SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy Oczekujemy • Znajom...

31.05.202431.05.2024

INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków: Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy Oczekujemy: Znajomoś...