Filtruj

Praca Sprzedawca Czesci Samochodowych - Wieluń

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca części do samochodów osobowych

SŁAWEKSŁAWEK
Wieluń

Hurtownia motoryzacyjna INTER CARS S.A. zatrudni sprzedawcę części do samochodów osobowych do filii w Wieluniu Będziesz odpowiedzialny za: -Obsługę klienta w zakresie sprzedaży -Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej -Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty Oczekujemy: ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

Wieluń

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży. Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych. Obsługa systemu sprzedażowego. Obsługa programów do wyszukiwania części samochodowych. Promowanie produktów firmy. Obsługa i rozmowa z klientem. Obsługa drukarki fiskalnej. Podtrzymywani...

05.04.202405.04.2024

Sprzedawca

POWIATOWY URZĄD PRACY W WIELUNIUPOWIATOWY URZĄD PRACY W WIELUNIU
Wieluń

Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży. Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych. Obsługa systemu sprzedażowego. Obsługa programów do wyszukiwania części samochodowych. Promowanie produktów firmy. Obsługa i rozmowa z klientem. Obsługa drukarki fiskalnej. Podtrzymywanie kontaktów handlow...

19.03.202419.03.2024