Filtruj

Praca Sprzedawca Doradca Klienta - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca/ Doradca Klienta

nowa oferta
MERKURY MARKETMERKURY MARKET
Mielec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów -dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę sklep WYMAGANIA: -umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami -kreatywność oraz poczucie estetyki -dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań -gotowość do ...

02.05.202402.05.2024

nowa oferta
Mielec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów -dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę sklep WYMAGANIA: -umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami -kreatywność oraz poczucie estetyki -dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań -gotowość do p...

30.04.202430.04.2024

Sprzedawca Dębica weekendy - student/ licealista

P.P.H.U. MORISP.P.H.U. MORIS
Dębica

Sprzedawca/ Doradca Klienta. Poszukujemy osób do pracy do salonu 50 Style w Dębicy. Praca w charakterze sprzedawcy, dla osób uczących się dziennie- studentów, licealistów. Praca w weekendy i czasem po południu. Oczekujemy m.in. komunikatywności, dyspozycyjności, kompleksowej obsługi klienta, dbania...

29.04.202429.04.2024
od 27 zł