Filtruj

Praca Sprzedawca Doradca Klienta - Nowa

Doradca Klienta sprzedawca OCHNIK - Galeria Trzy Korony Nowy Sącz

OCHNIK S. A.OCHNIK S. A.
Nowy Sącz

OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej. Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko DORADCA KLIENTA do Salonu Firmowego OCHNIK w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu Osoba zatrudniona na tym stanowisku...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DORADCA KLIENTA

Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: obsługa klienta banku Santander, obsługa kasy, sprzedaż produktów i usług bankowych Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżo...

15.05.202415.05.2024

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY MASZYN ROLNICZYCH - DZIAŁ EKSPORTU

JASKOT SP. Z O.O.JASKOT SP. Z O.O.
Siekierczyn

Zakres obowiązków: - praca z obecnymi klientami firmy na rynkach niemieckojęzycznych i sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych, - realizacja planów sprzedaży, - obsługa i rozwijanie relacji z nowymi klientami, - doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń, - prowadzenie negocjacji handl...

13.05.202413.05.2024