Filtruj

Praca Sprzedawca Doradca Klienta - Zgorzelec

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca klienta Black Red White

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Zgorzelec

Opis stanowiska Jako Doradca Klienta/Sprzedawca w Salonie Meblowym Black Red Whitew Zgorzelcu będziesz odpowiedzialny za Obsługę Klienta.Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży i organizacji pr...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY MASZYN ROLNICZYCH - DZIAŁ EKSPORTU

JASKOT SP. Z O.O.JASKOT SP. Z O.O.
Siekierczyn

Zakres obowiązków: - praca z obecnymi klientami firmy na rynkach niemieckojęzycznych i sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych, - realizacja planów sprzedaży, - obsługa i rozwijanie relacji z nowymi klientami, - doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń, - prowadzenie negocjacji handl...

13.05.202413.05.2024