Filtruj

Praca Sprzedawca Galeria - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy sprzedawce Vivo Piła

PRYWATNYPRYWATNY
Piła

Praca w Galerii Piła. Umowa o pracę na pełen etat . Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi klienta i systemu ComarchBranża odzież męska. Proszę o nadsyłanie CV na adres nadawcy @ . Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu.Oferujemy dobre zarobki, umowa o prace, stabilne zatrudnienie, system prem...

30.04.202430.04.2024

SPRZEDAWCA

NARODZINY RENATA RATAJCZAKNARODZINY RENATA RATAJCZAK
Piła

Zakres obowiązków: Sprzedaż odzieży dziecięcej - sklep MAYOTTE, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa, obsługa mediów społecznościowych. Miejsce pracy: Galeria IBI. Godziny pracy: pn.- sob., w godz. 10:00 - 20:00, niedziele handlowe w godz. 11:00 - 17:00. Pierwsza umowa - o p...

Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca - doradca klienta

PAKO LORENTE SP. Z O.O.PAKO LORENTE SP. Z O.O.
Piła

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych oraz rozwija kanał sprzedaży o...

25.04.202425.04.2024