Filtruj

Praca Sprzedawca Handlowiec - Bytom

1-3 z 3 ofert pracy

HANDLOWIEC/SPRZEDAWCA

ARTER MARIA BOGDANIUKARTER MARIA BOGDANIUK
Bytom

Zakres obowiązków: kontakt z klientem, wyszukiwanie i dobór części samochodowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: bardzo dobra znajomość części samochodowych, umiejętność obsługi komputera i programów specjalistycznych, prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje miesi...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta / Handlowiec / Sprzedawca

A-ZET GROUPA-ZET GROUP
Zabrze

Oferta Pracy Stanowisko: Handlowiec/Sprzedawca Firma: A-Zet Group Lokalizacja: Zabrze, Biskupice Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na pół etatu lub pełny etat Opis stanowiska: Obsługa klientów w centrum kostki brukowej i pokryć dachowych.Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trw...

26.04.202426.04.2024

HANDLOWIEC / Sprzedawca części samochodowych ( z doświadczeniem )

ARTURARTUR
Sosnowiec

Hurtowania Motoryzacyjna poszukuje osoby z doświadczeniem w sprzedaży nowych części części samochodowych, lub z dokładną wiedzą o lokalnym rynku serwisów samochodowych. Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim obsługę klienta biznesowego ( serwisy , dealerzy, warsztaty ) , oraz stacjonarną obsług...

29.09.202329.09.2023
od 3500 zł