Filtruj

Praca Sprzedawca Handlowiec - Kolonia

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA/HANDLOWIEC

ZBIGNIEW STANISŁAW POPOWSKI P.H.U. PO-BUD IZBIGNIEW STANISŁAW POPOWSKI P.H.U. PO-BUD I
Żelków-Kolonia

Zakres obowiązków: Obsługa klientów. Sprzedaż stolarki okienno - drzwiowej i materiałów budowlanych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziana znajomość branży budowalnej. Istnieje możliwość przyuczenia do ww. zakresu obowiązków....

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta- sprzedawca w Salonie Drzwi i Podłóg, e-commerce .

COOPRA INT SP. Z O.O.COOPRA INT SP. Z O.O.
Sosnowiec

Doradca klienta - handlowiec artykułów wykończenia wnętrz w Salonie z drzwiami i podłogami z ukierunkowaniem na sprzedaż e-commerce. Zakres obowiązków: - sprzedaż pełnej gamy produktów oferowanych przez Firmę - profesjonalna obsługa klientów - utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientam...

27.05.202427.05.2024
od 4500 zł