Filtruj

Praca Sprzedawca Handlowiec - Pinczyn

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca Handlowiec do Hurtowni materiałów budowlanych

MAJSTER BUDOWALNE ABCMAJSTER BUDOWALNE ABC
Pinczyn

Poszukujemy do Naszego zespołu osobę na stanowisko sprzedawce - handlowca do Hurtowni materiałów budowlanych Majster Budowlane ABC w Pinczynie Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku Miejsce pracy: Pinczyn ul. Kwiatowa 21 Zakres obowiązków - bieżąca obsługa klientów ma sali sprzedaży - db...

24.10.202324.10.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Handlowiec/Sprzedawca z językiem niemieckim(C1+)

FILJAN KAROL MAZURFILJAN KAROL MAZUR
Stara Kiszewa

Firma Filjan, dynamicznie rozwijająca się w branży budowlanej, deweloperskiej oraz mieszkaniowej, poszukuje doświadczonego Handlowca/Sprzedawcy z biegłą znajomością języka niemieckiego na poziomie C1+. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach niemieckojęzycznych, ...

09.09.202409.09.2024
od 5000 zł

TADEUSZTADEUSZ

Opis stanowiska: Firma Filjan, dynamicznie rozwijająca się w branży budowlanej, deweloperskiej oraz mieszkaniowej, poszukuje doświadczonego Handlowca/Sprzedawcy z biegłą znajomością języka niemieckiego na poziomie C1+. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach nie...

02.09.202402.09.2024
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0153 s