Filtruj

Praca Sprzedawca Internetowy - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta / Sprzedawca

HR GSMHR GSM
Tarnów

Poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Klienta / Sprzedawca. Branża GSM.Obowiązki sprzedawcy:- obsługa klientów w salonie sprzedaży- realizacja planów sprzedażowych- przygotowywanie towaru na witrynie- obsługa kasowa- dbanie o porządek w miejscu pracyWymagania: - motywacja do pracy- dokładność...

08.05.202408.05.2024

SPRZEDAWCA CZĘŚCI, MECHANIK

I.MEGAMOT MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.I.MEGAMOT MIECZYSŁAW HEBDA II. PRO-CAR MIECZYSŁAW HEBDA W S. C.
Borzęcin

Zakres obowiązków: Kontakt z klientem (bezpośredni i telefoniczny), wystawianie ofert sprzedażowych w internecie. Przyjmowanie pojazdów do naprawy. Ustalanie i usuwanie usterek w pojeździe. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagana znajomość branży motoryzacyjnej. Mile widziane doświ...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca sprzętu OGRODNICZEGO oraz części zamiennych (kosiarki itp)

FIRMA HORTUS KONRAD PORĘBSKIFIRMA HORTUS KONRAD PORĘBSKI
Koszyce Wielkie

Firma Hortus działa w branży ogrodniczej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : SPRZEDAWCA SPRZĘTU OGRODNICZEGO (KOSIARKI, WYKASZARKI, TRAKTORKI) ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNYCH. UWAGA! SZUKAMY TYLKO OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM W SPRZEDAŻY SPRZĘTU OGRODNICZEGO I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, GOTOWYCH OD RAZU DO PRACY! ...

01.04.202401.04.2024
od 4242 zł