Filtruj

Praca Sprzedawca Kasjer Sklep - Więcbork

1-3 z 3 ofert pracy

KASJER-SPRZEDAWCA

IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.
Więcbork

Zakres obowiązków: Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska Profesjonalna obsługa Klienta Obsługa kasy fiskalnej Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich Minimalizacja poziomu strat w sklepie Rozliczanie kasy Wymagania: wykształcenie ...

02.09.202402.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer Sprzedawca

DEALZ POLAND SP. Z O.O.DEALZ POLAND SP. Z O.O.
Nakło Nad Notecią

Umiejętności współpracy Zaangażowania Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie Odpowiedzialności Entuzjazmu Umowę zlecenie Wynagrodzenie na czas Atrakcyjny system premiowy Możliwość awansu i rozwoju zawodowego Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych Pracę...

04.09.202404.09.2024

Praca w sklepie CBD/kantorze kryptowalut

MAREKMAREK
Złotów

Obowiązki ARINVEST SP Z.O O sprzedaż produktów CBD połączone z kantorem Kryptowalut - Kanga Exchange poszukuje pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca. Praca siedzącą. Zmianowa, 15 dni w miesiącu. Umowa Zlecenie, 20,50 do 23,00 zł netto/h. Tel: 78*******31 Wymagania Nie wymagamy doświadczenia...

03.09.202403.09.2024