Filtruj

Praca Sprzedawca Magazynier - Gnojnik

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

NOVUM MK SP. Z O.O.NOVUM MK SP. Z O.O.
Gnojnik

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przyjmowanie i ekspozycja towarów, obsługa kolektora danych , zamawianie towarów. Praca w sklepie Mrówka w godzinach: 06:00-21:00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe Mile widziane uprawnieni...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Oferta pracy

FHU MARPOL SZCZEPANÓWFHU MARPOL SZCZEPANÓW
Brzesko

FHU MARPOL w Szczepanowie zaprasza do rekrutacji na stanowisko magazynier-sprzedawca do sklepu z materiałami instalacyjnymi sieci WOD-KAN, C.O i GAZ.Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży, dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do...

10.09.202410.09.2024

Magazynier-realizacja zamówień - 5000 PLN

MAREKMAREK
Limanowa

P.W. 'LASKOPOL' Sp.J. z siedzibą w Limanowej zatrudni na stanowisko: SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER miejsce pracy; ul. Tarnowska 8C , 34-600 Limanowa Zakres czynności: - kompleksowa realizacja zamówień Wymagania: -książeczka sanitarno- epidemiologiczna Oferujemy:- umowa o pracę (praca od 17-1 ) - a...

05.12.202305.12.2023