Filtruj

Praca Sprzedawca Magazynier - Leszno

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

Leszno

Zakres obowiązków: obsługa klienta stacjonarnego, obsługa komputera, obsługa programu Subiekt, znajomość branży-sanitarno-instalacyjno-budowlanej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - komunikatywność,obsługa klienta umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu u...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca-magazynier

POWIATOWY URZĄD PRACY W LESZNIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W LESZNIE
Leszno

obsługa klienta stacjonarnego, obsługa komputera, obsługa programu Subiekt, znajomość branży-sanitarno-instalacyjno-budowlanej...

PRACA! Sprzedawca-Magazynier. Atrakcyjne warunki . OD ZARAZ!

FRANCISZEKFRANCISZEK
Góra

Sklep z Artykułami Rolniczo-Przemysłowymi w Górze przy ul. Podwale 49 zatrudni na stanowisko : Sprzedawca-Magazynier. Oferujemy: Praca w zgranym zespole. Praca jednozmianowa Atrakcyjne wynagrodzenie( do uzgodnienia). Wymagamy: Chęci do pracy Doświadczenia na w/w stanowisku Zaangażowania ZAP...

12.01.202412.01.2024