Filtruj

Praca Sprzedawca Magazynier - Nowa

Doradca klienta-magazynier Składu Fabrycznego Kostki Brukowej

ANDRZEJANDRZEJ
Nowy Targ

Sprzedawca-MagazynierSkładu Fabrycznego Bruk-Bet miejsce pracy: Nowy Targ Wymagania: ·Uprawnienia na wózek widłowy ·Znajomość podstawowych zasad obsługi klienta ·Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ·Umiejętność pracy w zespole ·Mile widziana znajomość branży budowlanej Oferujemy : ·Możliwość ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier-sprzedawca

KADRYKADRY
Nowy Sącz

Firma VOLPEX sp. z o.o poszukuje kandydata na stanowisko magazynier-sprzedawca - dział techniczny oraz dział z produktami BHP. Umowa o pracę. Pełny etat. Praca w Nowym Sączu. Konieczna umiejętność obsługi komputera oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie oraz wiedza techniczna, wiedza z...

21.05.202421.05.2024

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

SZCZEPAŃSKI JANUSZ PPHU PAWEŁSZCZEPAŃSKI JANUSZ PPHU PAWEŁ
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, realizowanie zamówień, pakowanie, wydawanie towaru, sprzedaż, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji. Godziny pracy: 7-15, 12-20. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wykształcenie minimum zasadnicze zaw...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2382 s