Filtruj

Praca Sprzedawca Magazynier - Wilczyce

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier sprzedawca w CDN Optima

KOORDYNATOR PROJEKTÓW BUDOWLANYCHKOORDYNATOR PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
Wilczyce

Samodzielne prowadzenie niedużego magazynu towarów (zamawianie u dostawców, proste ofertowanie i sprzedaż towaru). Biegła znajomość programu CDN Optima, zdolności interpersonalne, otwartość na pozyskiwanie relacji B2B. Mile widziane: 1.Dokładność i operatywność. 2.Biegłość w obsłudze programów biu...

25.08.202425.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

nowa oferta
ITUM OWOCE SP. Z O.O.ITUM OWOCE SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków: - rozładunek towarów, - wykładanie towaru na półki - dbanie o ład i porządek w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - książeczka sanitarno epidemiologiczna - Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację zadań....

11.09.202411.09.2024

PRACA W LEGNICY- stanowisko magazynier/sprzedawca

STANISŁAWSTANISŁAW
Legnica

Praca na stanowisku sprzedawca/magazynier . Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w Legnicy. Praca w systemie jednozmianowym: od pn-pt w godz. 8-16:00. Praca dla mężczyzn. Obowiązki: -rozładunek i załadunek towaru -miła obsługa klientów -wystawiane dokumentów -kompletowanie zamówień -dbanie...

19.08.202419.08.2024
od 4300 zł