Filtruj

Praca Sprzedawca Maszyn Rolniczych - Zielenice

1-3 z 3 ofert pracy

sprzedawca maszyn rolniczych

TELEFON 577002152TELEFON 577002152
Zielona Wieś

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych osób na stanowisko Sprzedawca maszyn rolniczych. Co oferujemy: - umowę o pracę (poniedziałek -piątek w godzinach 8-16) - stabilność zatrudnienia - wynagrodzenie podstawowe i przejrzysty system premiowy - niezbędne...

14.04.202414.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER

nowa oferta
F.H.U. TAJLEX PIOTR FOJCIKF.H.U. TAJLEX PIOTR FOJCIK
Krzyżowice

Zakres obowiązków: sprzedaż części do ciągników i maszyn rolniczych szukanie części w katalogach, podstawowa obsługa komputera, oklejanie towarów i wykładanie towaru na magazynie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Komunikatywność wykształcenie zawodowe, komunikatywność....

13.06.202413.06.2024

Sprzedawca czesci do maszyn rolniczych

PIOTRPIOTR
Krzyżowice

Praca dla sprzedawcy z doświadczeniem w branży rolniczej mechanika rolnictwa...

28.05.202428.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0405 s