Filtruj

Praca Sprzedawca Odziezy - Bobowa

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA ODZIEŻY UŻYWANEJ

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SANPOL WIESŁAW ORZECHOWSKIFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SANPOL WIESŁAW ORZECHOWSKI
Bobowa

Zakres obowiązków: Pakowanie i rozpakowywanie odzieży; Obsługa klienta przy sprzedaży; Obsługa kasy fiskalnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Sprzedawca* umiejętność - umiejętność- obsługi kasy fiskalnej Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe; doświadczenie zawodowe...

12.06.202412.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer sprzedawca w Dyskoncie Odzieżowym w Nowym Sączu

OLATEX INTERNATIONALOLATEX INTERNATIONAL
Nowy Sącz

Olatex International zatrudni kasjera – sprzedawcę w dyskoncie odzieżowym Modna Tania Odzież przy al. Piłsudskiego. Nasze sklepy są doskonałym miejscem, które zapewnia stabilne zatrudnienie oraz zdobywanie niezbędnego doświadczenia. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i sukcesywnie umacniającą s...

17.06.202417.06.2024

Doradca klienta/sprzedawca (student/studentka)

PRACAPRACA
Gorlice

Poszukujemy studenta/ki ucznia/uczennicy na stanowisko doradcy klienta/sprzedawca do sklepu z odzieżą oraz obuwiem. Obowiązki: #Obsługa klienta #Dbanie o porządek na stanowisku pracy, #Dbanie o ekspozycję towaru, #Obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. Wymagania: Jeżeli jesteś o...

03.06.202403.06.2024