Filtruj

Praca Sprzedawca Odziezy - Bobowo

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA ODZIEŻY UŻYWANEJ

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SANPOL WIESŁAW ORZECHOWSKIFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA SANPOL WIESŁAW ORZECHOWSKI
Bobowa

Zakres obowiązków: Pakowanie i rozpakowywanie odzieży; Obsługa klienta przy sprzedaży; Obsługa kasy fiskalnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Sprzedawca* umiejętność - umiejętność- obsługi kasy fiskalnej Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe; doświadczenie zawodowe...

12.06.202412.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzedawca w sklepie Reporter Young

ANNAANNA
Starogard Gdański

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu z odzieżą dla młodzieży. Praca w galerii Neptun. Od zainteresowanego oczekuję: Minimum roczne doświadczenie w pracy w handlu, komunikatywność, dobra organizacja pracy, uczciwość, pracowitość, znajomość podstawowej obsługi komputera. Zadania: Przyjmowanie i przygot...

05.10.202305.10.2023