Filtruj

Praca Sprzedawca Pol Etatu - Nowy Dwór Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Pół etatu Kasjer/sprzedawca Żabka Nowy Dwór Gdański

ZABKAZABKA
Nowy Dwór Gdański

Poszukiwany pracownik na stanowisko kasjer/sprzedawca na pół etatu, często zaledwie 3 dni w tygodniu Oferujemy: 27,7 zł brutto + premie uznaniowe/świąteczne umowe zlecenie (umowe o prace przy dłuższej współpracy) prace w systemie dwuzmianowym (6:00-14:30; 14:30-23:00) przyjemną atmosfere i wzaje...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA (1/2 ETATU)

SKLEP WIELOBRANŻOWY GLINKOWSKA BOŻENASKLEP WIELOBRANŻOWY GLINKOWSKA BOŻENA
Tczew

Zakres obowiązków: - Sprzedaż w sklepie spożywczo-przemysłowym, - Praca 2-3 dni w tygodniu po 8 lub 12 godzin (sklep otwarty od 8 do 21), - Wynagrodzenie brutto 28,50 zł/godz. - Pierwszy kontakt telefoniczny 505-013-125, e-mail: bozenaglinkowska@wp.pl Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

20.06.202420.06.2024

Sprzedawca/Kasjer do sklepu odzieżowego/SECONDLY/pół etatu

REKRUTACJA SECONDLYREKRUTACJA SECONDLY
Elbląg

SECONDLY – wyjątkowa odzież i akcesoria z USA Jesteśmy rozwijającą się firmą oferującą wyselekcjonowaną odzież używaną z USA. Szukamy do współpracy osób zaangażowanych, interesujących się modą oraz lubiących pracę z Klientem. Aktualnie, do naszego sklepu w Elblągu, poszukujemy osób na stanowisko: ...

16.08.202316.08.2023
od 28 zł