Filtruj

Praca Sprzedawca Samochodow Nowych - Czechowice-Dziedzice

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca samochodów nowych

nowa oferta
CAROLINA TOYOTA BIELSKOCAROLINA TOYOTA BIELSKO
Czechowice-Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompleksowa obsługa sprzedaży samochodów Toyoty dbałość o ekspozycję realizacja planów sprzedażowych; Sprzedaż samochodów zgodnie z zasadami marki budowanie trwałych relacji z Klientami; WYMAGANIA: doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku min 2 lata. dobra znajomość obsług...

16.09.202416.09.2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompleksowa obsługa sprzedaży samochodów Toyoty dbałość o ekspozycję realizacja planów sprzedażowych; Sprzedaż samochodów zgodnie z zasadami marki budowanie trwałych relacji z Klientami; WYMAGANIA: doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku min 2 lata. dobra znajomość obs...

03.09.202403.09.2024

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych, Skoczów

RETOSRETOS
Skoczów

Firma Retos to Autoryzowany Dystrybutor Renault Trucks posiadający 30 letnią tradycję w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów z zakresu zarówno sprzedaży pojazdów nowych i używanych, jak i kompleksowej obsługi posprzedażnej. Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowis...