Filtruj

Praca Sprzedawca Samochodow Nowych - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca - Legnica INTER-TEAM

INTER-TEAM SP. Z O.O.INTER-TEAM SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy Oczekujemy • Znajom...

31.05.202431.05.2024

INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Legnica

Zakres obowiązków: Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy Oczekujemy: Znajomoś...

Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta - sprzedawca samochodów nowych marki CITROEN

ARTUR DĄBROWSKIARTUR DĄBROWSKI
Legnica

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy utalentowanego i dynamicznego handlowca do spraw sprzedaży samochodów nowych marki CITROEN Sprzedaż samochodów nowych Citoren osobowych oraz sprzedaż usług dodatkowych (leasing, ubezpieczenie, umowy serwisowe itd.) Aktywne pozyskiwanie Klientów ...

30.01.202430.01.2024
od 5000 zł