Filtruj

Praca Sprzedawca Samochodow - Zambrów

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA OBWOŹNY Z SAMOCHODU (VANSELLER)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zambrów

Numer oferty: StPr/24/0209Obowiązki:sprzedaż mięsa i wędlin w handlu obwoźnymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:staż pracy mile widziany, obsługa kasy fiskalnej, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w handlu, um...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZAKŁAD MASARSKI JAN MAZEWSKIZAKŁAD MASARSKI JAN MAZEWSKI
Zambrów

Zakres obowiązków: sprzedaż mięsa i wędlin w handlu obwoźnym Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat B staż pracy mile widziany, obsługa kasy fiskalnej, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w handlu, umiejętności komunikacyjne;...

11.04.202411.04.2024