Filtruj

Praca Sprzedawca Samochodow - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów samochodowych

PW ANTOPW ANTO
Zielona Góra

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe Bezpośrednia obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami, Nadzorowanie procesów sprzedaży, Wystawianie dokumentów sprzedaży. Nasze wymagania Znajomość branży motoryzacyjnej, Wiedza techniczno-eksploatacyjna o poj...

27.03.202427.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Koordynator / Koordynatorka Magazynu

VOLVO TRUCKS POLSKAVOLVO TRUCKS POLSKA

Koordynator / Koordynatorka Magazynu Twój zakres obowiązków Zarządzanie zapasami i codzienne przyjmowanie towaru w ramach LPA/DSP. Zarządzanie zapasami TSE. Śledzenie wskaźników KPI dla części. Regularne konsultowanie zmian i ich skutków z kierownikiem warsztatu. Promowanie i sprzedaż części we wspó...

08.02.202408.02.2024

Doradca Klienta ds. OZE / województwo lubuskie /

COMI.ECO SP. Z O.O.COMI.ECO SP. Z O.O.

OPIS O NAS :) Jesteśmy firmą z branży Odnawialnych Źródeł Energii. Nasza firma istnieje na rynku od kilkunastu lat i działamy głównie na terenie woj. wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Mamy bardzo bogate portfolio własnych realizacji. Projektujemy, dostarczamy i montujemy instalacje OZ...

15.08.202315.08.2023
od 3000 zł