Filtruj

Praca Sprzedawca Serwisant - Oświęcim

Sprzedawca - Serwisant do sklepu rowerowego Blue Sport - Aktualne!

WITEKWITEK
Oświęcim

Sprzedawca / Serwisant w Sklepie Rowerowym Lokalizacja: Blue Sport Grojec ul. Beskidzka 59 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: 3500- 4500zł netto miesięcznie Zakres obowiązków: - Profesjonalna obsługa klientów sklepu rowerowego - Doradztwo w zakresie doboru rowerów i ak...

07.12.202307.12.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA SERWISANT ROWERÓW ORAZ SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Grojec

Zakres obowiązków: obsługa klienta, montaż i naprawa rowerów oraz nart, sprzedaż rowerów oraz nart Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie min. gimnazjalne, min. rok doświadczenia jako sprzedawca lub stanowiska pokrewne związane z branżą sportową. Miejsce ...

28.03.202428.03.2024

Sprzedawca serwisant rowerów oraz sprzętu narciarskiego

POWIATOWY URZĄD PRACY W OŚWIĘCIMIUPOWIATOWY URZĄD PRACY W OŚWIĘCIMIU
Grojec

obsługa klienta, montaż i naprawa rowerów oraz nart, sprzedaż rowerów oraz nart...

19.02.202419.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0260 s