Filtruj

Praca Sprzedawca Sklep Sportowy - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca Martes Sport - umowa zlecenie

MARTES SPORT SP. Z O.O.MARTES SPORT SP. Z O.O.
Białystok

Interesujesz się sportem? Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie? Dołącz do grona najlepszych! Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Białymstoku (Outlet Center) poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Sprzedawca Martes Sport - umowa zlecenie Do ...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik do sklepu monopolowego

MARCINMARCIN
Białystok

Zatrudnię osobę do sklepu monopolowego na stanowisku kasjer-sprzedawca. Oferuję: - zatrudnienie na umowę zlecenie, - wynagrodzenie zawsze w terminie, - elastyczny czas pracy, - szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna. Twój zakres obowiązków: - profesjonalna obsługa klienta, - obsł...

10.05.202410.05.2024

SPRZEDAWCA-KASJER

Łapy

Zakres obowiązków: -Profesjonalna obsługa klienta -Praca z kasą fiskalną -Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe osoba lubiąca pracę zespołową, łatwo nawiązująca kontakt, angażująca się w powierzone obowiązki...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0584 s