Filtruj

Praca Sprzedawca Sklep Spozywczy - Skarżysko-Kamienna

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca/kierowca w sklepie mobilnym

ABC NA KOŁACHABC NA KOŁACH
Skarżysko-Kamienna

Sieć sklepów spożywczych abc na kołach z grupy Eurocash poszukuje kandydatki lub kandydata na samodzielnego sprzedawcę w sklepie mobilnym. Jeśli masz wątpliwości, czy sobie poradzisz z prowadzeniem takiego sklepu, skontaktuj się z nami, a chętnie z Tobą porozmawiamy i opowiemy, czego od Ciebie oczek...

24.04.202424.04.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Sprzedawca w sklepie spożywczym

Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towarów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, bieżąca kontrola jakości produktów i terminów przydatności System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapew...

02.04.202402.04.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Praca w małym sklepie spożywczym

DSDS
Starachowice

Witam, zatrudnię osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca do Sklepu ŻABKA Doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem choć nie jest konieczne,zapewniam szkolenie. Opis zadań: - dbanie o standardy sieci - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów -...

21.04.202421.04.2024
od 3500 zł