Filtruj

Praca Sprzedawca Stacji Paliw - Dęblin

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dęblin

Numer oferty: StPr/24/0273Obowiązki:sprzedaż art. w stacji paliwWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa komputeraWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Kocka 184/190, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dok...

16.05.202416.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW (STAŻ)

Dęblin

Zakres obowiązków: sprzedaż art. na stacji paliw oraz paliwa...

18.04.202418.04.2024

Praca na weekendy oraz na sezon letni

JAGODAJAGODA
Ługi

Stacja Paliw BP ŁUGI zatrudni osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca. Praca w miesiącach lipiec-sierpień z możliwością umowy na weekendy na cały rok. Do Twoich obowiązków będzie należeć •zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów • aktywna sprzedaż towarów • dbałość o estetykę, porządek i hi...

07.05.202407.05.2024
od 27 zł