Filtruj

Praca Sprzedawca Stacji Paliw - Klimontów

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca Stacji paliw

JAKUBJAKUB
Klimontów

Zakres obowiązków · Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego · Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz na terenie stacji paliw · Udzielanie informacji dotyczących asortymentu i cen oferowanych produktów · Przygotowywanie produktów do sprzedaży (np. bułki, kanapki, kawy) · Ot...

10.10.202310.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Wielka Wieś

Zakres obowiązków: Dbanie o powierzone mienie, czystość i porządek na stanowisku pracy. Prowadzenie rzetelnie i dokładnie dokumentacji rozliczeniowej. Wystawianie na żądanie kupujących FV VAT oraz innych dokumentów sprzedaży. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

22.04.202422.04.2024

Poszukujemy kasjerów, sprzedawców! - Stacja paliw Pit Stop w Wolbromiu

BIUROBIURO
Wolbrom

Poszukujemy kasjerów, sprzedawców! - Stacja paliw Pit Stop ul. Miechowska 67, Wolbrom Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4242 zł brutto za pełny etat + dodatkowe premie, elastyczny grafik pracy, praca w systemie zmianowym, nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy w handlu....

18.04.202418.04.2024
od 4242 zł