Filtruj

Praca Sprzedawca Stacji Paliw - Sieradz

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca na stacji paliw

PAWEŁPAWEŁ
Sieradz

Stacja Paliw w Sieradzu zatrudni sprzedawców Zakres obowiązków: obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy obsługa kasy fiskalnej i komputera dbałość o estetyczny wygląd stacji Nasze wymagania: pozytywne nastawienie do pracy dyspozycyjność zaangażowanie Oferujemy: umowę o pracę/ zlecenie...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER-SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ANNA RUSAKPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ANNA RUSAK
Kalinowa

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów na stacji paliw Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa komputera Praca w godz. 6-14, 14-22....

29.05.202429.05.2024

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KLIENTA

WADEX STACJA PALIW WANDA KOWALCZYK DARIUSZ KOWALCZYK S.C.WADEX STACJA PALIW WANDA KOWALCZYK DARIUSZ KOWALCZYK S.C.
Golków

Zakres obowiązków: obsługa komputera i kasy fiskalnej, dokładanie towaru, przyjmowanie dostaw towaru, utrzymanie swojego stanowiska pracy w czystości, praca w ruchu ciągłym, trzy zmiany Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - komunikatytwność...

07.05.202407.05.2024